Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka Wyróżniony

Uroczystość  Dnia  Babci i  Dziadka

Uroczystość  Dnia  Babci i  Dziadka

 

W styczniu obchodzimy bardzo ważne święto, które wzbudza wiele emocji - to Święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Mają zawsze czas dla swoich wnuków. Potrafią pocieszyć, zawsze rozumieją, ale przede wszystkim bezgranicznie ich kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce 19 stycznia 2024 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy I-III przygotowały program artystyczny. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście mogli obejrzeć pokaz taneczny, który przygotowała pani Ełła Witecka. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy  w różnych formach artystycznych. Mali artyści z radością odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem i uśmiechem na twarzy odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.

Na zakończenie wszystkie wnuczęta złożyły babciom i dziadkom uroczystą przysięgę  oraz odśpiewano „Sto lat”. Dzieci obdarowały swoich dziadków własnoręcznie wykonanymi laurkami.  Po części oficjalnej Pani Dyrektor złożyła czcigodnym seniorom życzenia oraz zaprosiła na słodki poczęstunek.

Składamy serdeczne podziękowania tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tego święta, a szczególnie rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Aneta Sopata

powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech