Konkurs "Jeden z dziesięciu" Wyróżniony

Konkurs "Jeden z dziesięciu"
Gminny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy "Jeden z dziesięciu"

21 maja 2024 r. odbył się Gminny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy "Jeden z dziesięciu" zorganizowany po raz pierwszy przez Szkołę Podstawową w Jadamwoli. W konkursie wzięło udział 10 uczniów, po jednym z każdej szkoły w naszej gminie. Uczestnicy odpowiadali na niejednokrotnie trudne i podchwytliwe pytania z matematyki, geografii, biologii i chemii. Nad całym przebiegiem konkursu czuwała komisja, w skład której wchodzili nauczyciele - opiekunowie uczniów. Emocji było bardzo dużo.
Finaliści konkursu to:
? I miejsce Emilia Koszut Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
? II miejsce Zuzanna Koza Szkoła Podstawowa w Roztoce
? III miejsce Filip Jodłowski Szkoła Podstawowa w Świdniku
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za udział w konkursie ufundowane przez Wójta Gminy Łukowica, Bank Spółdzielczy w Limanowej oraz sponsora prywatnego.
Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Wójta Gminy Łukowica Bogdana Łuczkowskiego.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wyniku i odwagi za udział.

Za Facebook SP Jadamwola