Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Dzień Mamy i Taty w Szkole Podstawowej w Roztoce Wyróżniony

Dzień Mamy i Taty w Szkole Podstawowej w Roztoce

Dzień Mamy i Taty w Szkole Podstawowej w Roztoce

Dzień  Mamy i Taty to szczególne święto, które docenia i honoruje wszystkie Mamusie i wszystkich Tatusiów. Stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowanie za trud włożony w wychowanie i opiekę.

              27 maja 2022 r. w Naszej Szkole odbyła się wielka uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Dyrektor  Szkoły Pani Beata Tokarz powitała zebranych i złożyła serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim Drogim Rodzicom, poprzez występy artystyczne. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I, II zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.  Uczniowie z klasy III wystąpiły z przedstawieniem pt: „Nowoczesna bajka o Kopciuszku”. Dopełnieniem występów były tańce zaprezentowane przez uczniów naszej szkoły.

              Publiczność była zachwycona popisami dzieci. Na twarzach zebranych gości malowało się wzruszenie, a także duma ze swoich zdolnych pociech.

 

  

 

 

 

 

 

Galeria

powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech