Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Przyjechał św. Mikołaj

Przyjechał św. Mikołaj

Mikołajki w szkole.

Wszyscy niecierpliwie oczekujemy zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W klasach i na korytarzach pojawiły się choinki i dekoracje świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły. Jaka była radość, gdy 6 grudnia zapukał do naszej szkoły Święty Mikołaj. Przybył w towarzystwie pięknych śnieżynek i swojego pomocnika. Dzieci witały go z ogromnym entuzjazmem.

W podziękowaniu za prezenty uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i pięknie tańczyli. W uroczystość zaangażowali się Rodzice, którzy tego dnia obdarowywali wszystkich drobnymi słodkościami i upominkami. Dziękujemy Mikołajowi, że o nas pamiętał. Zgodnie z prośbą Samorządu Uczniowskiego, każde dziecko w tym dniu miało coś w kolorze czerwonym (mikołajowym). Prawdopodobnie dzięki temu nauczyciele patrzyli na uczniów łagodnym okiem.

Dyrektor szkoły p. Beata Tokarz  wraz z całą społecznością szkolną serdecznie dziękują Św. Mikołajowi oraz rodzicom za zorganizowanie uroczystości, która dała dzieciom wiele radości, a każdy uśmiech dziecka jest na wagę złota. 

 

 Maria Nalepa

powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech