Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Światowy dzień tabliczki mnożenia Wyróżniony

Światowy dzień tabliczki mnożenia

17 listopada 2023 roku celebrowaliśmy dni związane z matematyką.

 

Światowy dzień tabliczki mnożenia obchodzimy zarówno z młodszymi uczniami, jak i starszymi, gdyż każdy powód do zabawy z matematyką jest dobry! Główne motto to „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.
Nauka poprzez zabawę zawsze przynosi najlepsze efekty. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia idealnie wpasowuje się w tę koncepcję, a jego celem jest lepsze zrozumienie zasad kierujących się matematyką.
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day).To inicjatywa skierowana nie tylko dla młodzieży i dzieci, ale i dorosłych. Odświeżenie tabliczki mnożenia nikomu nie zaszkodzi, a może to być dobry wzór dla młodszych pokoleń. Ci z kolei dzięki temu wydarzeniu mogą nadrobić matematyczne zaległości po wakacjach i świetnie się bawić podczas mnóstwa różnorodnych gier i zabaw. Jeśli chcesz możesz poćwiczyć korzystając ze strony: https://www.xn--tabliczkamnoenia-0rd.pl/ lub innej https://www.wmtday.org/pl

Bernadeta Kurzeja
Lidia Joniec

 

W czasie tworzenia projektu uczniowie wykorzystywali pomoce naukowe zakupione przez Szkołę w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

 

Ostatnio zmienianyśroda, 06 grudzień 2023 07:40
powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech