Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Wigilijne spotkanie z Klubem Seniora.

Wigilijne spotkanie z  Klubem Seniora.

 Wigilia

Dnia 19 grudnia 2022 roku odbyło się spotkanie Wigilijne w naszej szkole. Na tą uroczystość zostali zaproszeni: Ks. Dziekan Wiesław Majca, Wójt Gminy Łukowica Bogdan Łuczkowski oraz członkowie Klubu Seniora, który prowadzi swoją działalność na terenie naszej Gminy.

Podczas uroczystości  uczniowie naszej szkoły przedstawili Jasełka, które były przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły. Rada Rodziców przygotowała obiad Wigilijny oraz słodki poczęstunek. Po zakończonej Wigilii odbyło się wspólne kolędowanie zaproszonych gości wraz z uczniami i nauczycielami.

 

Alicja Ciężadło

powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech