Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Wigilia w naszej Szkole Wyróżniony

Wigilia w naszej Szkole
 „Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy, Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory……"

 

Wigilia w naszej Szkole.

Jak każdego roku tak i w tym w naszej szkole odbyła się Wigilia. Podczas uroczystości dzieci z klas I - III oraz oddziału przedszkolnego przedstawiły Jasełka przypominając wszystkim zebranym o historii narodzin Jezusa. Na wigilię w tym roku przybyli zaproszeni Goście byli to Emeryci pracujący w naszej szkole: była Dyrektor Szkoły Stanisława Batko oraz Elżbieta Król, Barbara Wilk, Wiesława Koza, Sołtys wsi  Alina Kuzar oraz grupa Seniorów ze wsi Roztoka.

Uroczystość ta została  uświetniona wspólnym kolędowaniem. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji i przygotowaniu posiłków i słodkości podczas Wigilii.

 

Alicja Ciężadło

 

 

powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech