Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Roztoce Wyróżniony

Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Roztoce

 Zakończenie roku szkolnego 2022 -2023

23 czerwca 2023 roku w naszej Szkole odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. To ważne wydarzenie zgromadziło uczniów, nauczycieli, rodziców i gości specjalnych, którzy przybyli, aby celebrować zakończenie kolejnego roku nauki.

Po dynamicznej i wzruszającej części artystycznej, którą przygotowali Pan mgr Waldemar Kurczab oraz uczniowie klas VIII i VII, nadszedł czas na wyróżnienia. Dyrektor Szkoły, Pani mgr Beata Tokarz, podkreśliła osiągnięcia i zaangażowanie uczniów, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza ich ciężką pracę, poświęcenie i determinację w trakcie całego roku szkolnego.

Akademia nabrała jeszcze większego blasku dzięki obecności naszego rodaka, profesora Piotra Czai, który jest absolwentem naszej Szkoły Podstawowej. Profesor Czaja przez wiele lat pełnił funkcję dziekana AGH, co czyni go jednym z najbardziej cenionych naukowców w naszym kraju. Towarzyszyła mu również jego żona, Maria. Para małżonków postanowiła uczcić swoje związki z rodzinną miejscowością, fundując Nagrodę im. Marii i Piotra Czajów dla najlepszego absolwenta Szkoły Podstawowej w Roztoce.

Jury konkursu miało trudne zadanie wyłonienia jednej laureatki spośród wielu utalentowanych uczniów. W tym roku szczególne wyróżnienie przypadło Zuzannie Król, uczennicy, która wykazała się nie tylko doskonałymi wynikami w nauce, ale również aktywnym zaangażowaniem w życie Szkoły.

Podczas uroczystej akademii, w obecności uczniów, nauczycieli i rodziców Państwo Czajowie przy asyście Dyrektor Szkoły wręczyli Zuzannie Król Nagrodę im. Marii i Piotra Czajów. To był wzruszający moment, pełen dumy dla laureatki oraz całej społeczności szkolnej. Nagroda stanowi nie tylko uznanie dla osiągnięć Zuzanny, ale również motywację dla wszystkich uczniów, by dążyć do swoich celów i rozwijać swoje talenty.

Gratulujemy Zuzannie Król tego wyróżnienia i życzymy jej sukcesów w dalszej edukacji oraz życiu osobistym. Dziękujemy profesorowi Piotrowi Czai i jego żonie Marii za hojne wsparcie oraz ufundowanie Nagrody im. Marii i Piotra Czajów. Ta inicjatywa inspiruje i motywuje młodych ludzi, pokazując, że ciężka praca i zaangażowanie prowadzą do osiągnięcia sukcesu.

powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech