Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

A u naszych milusińskich .. Wyróżniony

A u naszych milusińskich ..

Oddział przedszkolny mieszczący się w budynku Szkoły Podstawowej w Roztoce, zachowuje swoje odrębności programowe. Nauczanie, wychowanie i opieka jest dostosowana zarówno do potrzeb dzieci w nim przebywających, jak i do oczekiwań rodziców.

 

W naszym przedszkolu zajęcia są urozmaicone i oparte na wielozmysłowym poznawaniu świata. Zajęcia dydaktyczne przeplatają się z ruchowymi, dzieci na zmianę rysują, tańczą lub słuchają nauczyciela siedząc z nim na dywanie. W zajęciach wykorzystywane są różne pomoce dydaktyczne.

 

Po rozpoczęciu roku szkolnego większość czasu spędzaliśmy na zabawie w sali oraz placu zabaw. We wrześniu poznawaliśmy się wzajemnie, ustaliliśmy nasze zasady, a także świętowaliśmy urodziny naszych przyjaciół.

Nasze przedszkole odwiedziła Pani policjantka z Posterunku Policji w Łukowicy. Podczas spotkania dzieci zostały poinformowane o tym jak należy bezpieczne zachowywać się na drodze i chodniku oraz jak ważne są elementy odblaskowe dla pieszych i kierowców. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało od Pani Policjantki prezent w postaci odblasku.

20 września świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia wszystkie przedszkolaki spędziły dzień bardzo wesoło, a to za sprawą licznych zabaw, jakie je czekały w sali i na placu zabaw. Dzieci otrzymały od nauczyciela specjalne medale, które następnie ozdobiły. Cały dzień towarzyszyła nam wspaniała atmosfera i świetna zabawa.

W październiku obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. W tym dniu nauczyciel przedstawił dzieciom kraje europejskie z wykorzystaniem ich najbardziej charakterystycznych obiektów. Takie święto to okazja na zabawę z językami i kolorami podczas rysowania wybranej flagi.

 Danuta Psonak

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech