„Do szkoły przychodzi się tylko po to, aby wyruszyć dalej.” Wyróżniony

„Do szkoły przychodzi się tylko po to, aby wyruszyć dalej.”

2 września uczniowie powrócili do naszej Szkoły, aby rozpocząć nowy rok szkolny. Po wakacyjnej przerwie, pełni energii i zapału, dzieci i młodzież zasiedli ponownie w ławkach, gotowi do podjęcia nowych wyzwań edukacyjnych. Pierwszy dzień szkoły, jak co roku, wiązał się z uroczystą akademią, spotkaniami z nauczycielami oraz wieloma emocjami – od ekscytacji po lekki stres, związany z nadchodzącymi obowiązkami. Wydarzenie to zgromadziło nie tylko uczniów, ale również nauczycieli i rodziców. Pani Dyrektor powitała rodziców oraz uczniów, życząc im owocnej pracy i sukcesów w nowym roku szkolnym.

Dla najmłodszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi szkoły, dzisiejszy dzień był szczególnie ważny. Pierwszoklasiści, często z lekką tremą, ale i z uśmiechem na twarzach, poznali swoich nowych kolegów i wychowawców.

Przed nimi teraz 180 dni zdobywania wiedzy, nowych doświadczeń i umiejętności, które przybliżą ich do odkrycia i poznania największych tajemnic otaczającego nas świata.

Joanna Leśniak