Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

„W karnawale każdy chce - tańczyć, śpiewać, bawić się…” Wyróżniony

„W karnawale każdy chce - tańczyć, śpiewać, bawić się…”

Karnawał w naszej Szkole to niepowtarzalny czas radości, kolorów, muzyki i tańca. W „Tłusty Czwartek” w godzinach przedpołudniowych odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I-III.  

Na szkolnych korytarzach można było zobaczyć wiele barwnych postaci m.in. wróżek, księżniczek, policjantów, piłkarzy, bohaterów bajek i zwierząt.  Zabawa miała miejsce na sali gimnastycznej, która została udekorowana z pomocą uczniów, nauczycieli i Pań odbywających praktyki w Naszej Szkole.

Prowadzący zabawę sprawili, że wzięły w niej udział zarówno dzieci, jak i wychowawcy klas. Były jazdy pociągów, korowody, koła małe i duże, zabawy w parach na gazecie, a także grupowe rywalizacje z krzesełkami. W przerwach zabawy dzieci mogły się posilić przygotowanym przez Rodziców poczęstunkiem, w którym motywem przewodnim były pączki.

Tegoroczna zabawa zakończyła się uroczystym podsumowaniem i rozdaniem nagród w konkursie pt.: „Najbardziej kreatywny i własnoręcznie wykonany strój lub kostium”. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Danuta Psonak

powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech