Konkurs InstaLogik Wyróżniony

Konkurs InstaLogik

W V edycji konkursu 2023/2024 Uczeń naszej szkoły Sebastian Pietrzak z klasy 4 został finalistą ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego.

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komutacyjnego.

Minister Edukacji i Nauki objął
honorowy patronat nad V edycją konkursu.

Honorowym patronem konkursu jest Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczestnikom, a w szczególności finaliście GRATULUJEMY.

Bernadeta Kurzeja