Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Zbiórka elekrośmieci

Zbiórka elekrośmieci

W naszej Szkole zakończyła się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

Wszystkie elektrośmieci trafią teraz do zakładów, gdzie w bezpieczny sposób zostaną unieszkodliwione, a część ich elementów zostanie przetworzona i posłuży do produkcji nowych telewizorów, pralek, lodówek i świetlówek.


Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom oraz nauczycielom zaangażowanym w zbiórkę. To dzięki waszemu wsparciu w zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe do nowej sali gimnastycznej. Zebraliśmy ponad 800 kg, to wielki sukces dla naszej szkoły.


Ponadto akcja „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Maria Nalepa, Waldemar Kurczab

powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech