Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Minecraft Education dla każdego ucznia naszej Szkoły Wyróżniony

Minecraft Education dla każdego ucznia naszej Szkoły

Minecraft Education dla każdego ucznia naszej Szkoły*

W wyniku współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Microsoft w ramach programu Laboratoria Przyszłości, udostępniliśmy dla nauczycieli i uczniów szkół podstawowych (od klasy 4) i ponadpodstawowych na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej (https://zpe.gov.pl/) grę Minecraft Education. (Buduj z Minecraft Education, czyli Szkoła ucząca z Microsoft Education)

Z dostępu do gry może skorzystać nauczyciel i uczeń (*od 4 klasy szkoły podstawowej) polskiego systemu oświaty. Aby go uzyskać pobieramy aplikację Minecraft Education ze strony:  https://education.minecraft.net/en-us/get-started/download. Do aplikacji logujemy się danymi konta ZPE uzyskanymi ze szkoły np. loginem n12345678910, do którego należy dodać ciąg znaków @zpe.gov.pl, i otrzymanym hasłem, (którego używamy także do logowania się do ZPE)

*licencja trial, ważna do końca maja 2024

 

 

Ostatnio zmienianywtorek, 06 luty 2024 10:33
Więcej w tej kategorii: « Światowy dzień tabliczki mnożenia
powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech