Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Święto Języków w naszej Szkole, laptopy dla czwartoklasistów Wyróżniony

Święto Języków w naszej Szkole, laptopy dla czwartoklasistów

Święto Języków

W naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie, które wprowadziło nas w fascynujący świat różnorodności językowej i kulturowej. Dzień Języków okazał się nie tylko edukacyjnym doświadczeniem, ale również doskonałą okazją do celebrowania różnic i jednoczenia się w duchu otwartości.

Dzieci, przygotowały mini słowniczki w formie prawdziwych dzieł sztuki. Każdy z nich był unikalny, ozdobiony kolorowymi rysunkami i piękną kaligrafią. Te słowniczki zawierały słowa i zwroty w różnych językach świata, co pozwoliło nam poszerzyć nasze horyzonty językowe i zrozumieć, jak wiele pięknych i różnorodnych języków istnieje na naszym globie.

Samorząd szkolny również wykazał się kreatywnością, przygotowując piękną gazetkę, która zdobiła korytarz szkolny. W szkolnych korytarzach pojawiło się powitanie w kilkudziesięciu językach świata. To było nie tylko fascynujące, ale także inspirujące. Mogliśmy poznać różnice w fonetyce.

Uczniowie i nauczyciele przebrali się w stroje charakterystyczne dla różnych narodowości europejskich. To było nie tylko widowiskowe, ale także edukacyjne i zabawne.

Zwieńczeniem uroczystości było wspólne zdjęcie grupowe, na którym wszyscy uczestnicy stanęli razem. To była chwila jedności i radości, która oddaje ducha naszej szkoły i tego, co najlepsze w naszej społeczności.

W dniu 26 września władze oświatowe Gminy dostarczyły laptopy dla naszych czwartoklasistów, zapraszamy od obejrzenia fotorelacji poniżej.

powrót na górę

Lokalne

Nadzór oświatowy

Edukacyjne

Kodowanie

Code

O nas

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech